Díky proti plísňovému nátěru se nečistot a bakterií z fasády zbavíte nadobro

Kvě 06

Díky proti plísňovému nátěru se nečistot a bakterií z fasády zbavíte nadobro

Pracuji…

Pracuji v botanické zahradě a před nějakou dobu jsme si říkali, že je potřeba už vyčistit a zrenovovat naši fasádu. Byla oloupaná, špinavá, byly na ní divné mapy, a aby toho všeho nebylo málo, tak na ní byla dokonce i plíseň. Takže před jejím vymalováním bylo potřeba ji nechat pořádně a důkladně vyčistit. A bylo nám jasné, že mi to vyčistit nedokážeme. A tak jsem se rozhodla se obrátit na nějakou firmu, s čímž souhlasili i ostatní. Ale zařizování bylo na mě. No, jako vždycky. Ale žádnou sem neznala, tak jsme si sedla k internetu a hledala někoho, kdo by se o to postaral. A našla jsem tam odborníky na Čištění fasád od plísně Praha  a ta se o to dokázala postarat. Zavolala jsem jim, domluvila se s nimi na termínu a kalkulaci a ostatních náležitostech. Musím říct, že už jen komunikace s nimi na mě udělala dobrý dojem, protože vše proběhlo velice rychle. A díky jejich nátěru LSG mám od plísní už pokoj. Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

 

I velmi…

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Garantovaná záruka je 2 roky. LSG-nátěr proti plísním je nejúčinnější prostředek k trvalé ochraně proti mikrobiálnímu napadení. A díky tomu moje plíseň zmizela. Jedná se o opravdu nejúčinnější prostředek, pomocí kterého můžete nežádoucí plíseň odstranit. A doporučuji, abyste si LGS opatřili i v případě, že zatím problémy s plísněmi nemáte.

 

Firma…

Firma dovedla opravdu vynikající práci a já ji musím všem doporučit. Jejich služba čištění fasád rozhodně předčila naše očekávání. Tato firma realizuje své služby nejenom po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A věřte mi, že toho nabízí opravdu hodně. Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. Takže je vidět, že mají opravdu široké pole působnosti. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *