Plísně a jiné nečistoty vám na vaší fasádě už nebudou dělat starosti

Kvě 14

Plísně a jiné nečistoty vám na vaší fasádě už nebudou dělat starosti

Čištění…

Čištění fasád není žádná sranda a v případě, že se vám tam udělá dokonce plíseň, tak toto tvrzení platí snad trojnásobně. Naštěstí známe firmu, která si s tím umí poradit. A mluvím o firmě, která nabízí službu čištění fasád, odstraňování plísně, která zahrnuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Jejich antimikrobiální působení je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let.

 

Díky…

Díky němu jsme zajistit, že se vaše problémy s plísní staly minulostí. K tvorbě plísně totiž stačí opravdu málo a ani se nenaděje, a už ji můžete mít na vaší zdi či nábytku. A to pozor, nejenom na vaší venkovní zdi, kde je výskyt plísní přece jenom častější, ale i ve vaší domácnosti. My jsme řešili ten problém, že se nám plíseň udělala na zdi naší firmy v centru města. A ta fasáda byla už celkově dost špinavá, ta plíseň už byla taková poslední kapka, která nás donutila s tím začít něco dělat. A pomohli nám s tím právě zaměstnanci firmy. A díky jejich práci a jejich nátěru je naše fasáda opět v perfektním stavu a ještě několik let rozhodně bude. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout a vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet.

 

Nátěr…

Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí. Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. Životnost tohoto nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 12 let. A protože jak jsme popsali výše, je snadné, aby se plíseň udělala i vevnitř, tak jsme si nátěr nechali dát i dovnitř. Protože kondenzace vody a plíseň na oknech může být velký problém. Těmto věcem je skutečně lepší předcházet. Ušetříte si tím tak nervy a i peníze. Tato firma realizuje své služby nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji se podívat na jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *