Ruční tepování sedaček, strojové čištění koberců

Kvě 14

Ruční tepování sedaček, strojové čištění koberců

Pracuji…

Pracuji jako OSVČ a mám malou a dle mého názoru praktickou a celkem útulnou kancelář. Přes týden tu trávím víceméně skoro celé dny. Po delší době mě přišla navštívit moje přítelkyně a hned mě mírně řečeno upozornila, že mám hnusný koberec, samý flek a že to není vůbec reprezentativní. Nepopírám, že se mi již několikrát stalo, že jsem vylila kávičku nebo čaj, párkrát mi ukáplo něco při přenášení z mikrovlnky, dokonce i spadl kelímek s jogurtem. Ale proč se tím trápit. Kamarádka se hned ale ujala iniciativně organizování koupě nového koberce, ochotná jej se mnou vybírat. Představa, že se mi zpřehází moje papíry, nebudu vědět, co kde mám mě hned uvrhala do protiútoku s tím, že koberec nový ne, že původní tedy nechám vyčistit. Přítelkyně sice namítala, že to nepůjde, jen vyhozené peníze, nový by byl lepší atd.

 

Musela…

Musela jsem najít firmu, která to dokáže stůl co stůj, abych jí dokázala, že mám pravdu. Nezáleželo mi na ceně, hlavně ať je to velká firma, která má velké zkušenosti, pořádné přístroje, moderní saponáty. Na internetu jsem vybrala  Praha 10, čištění koberců , protože byla velká,nabízela i jiné služby – mytí a voskování podlah, čištění čalounění a mytí oken, čištění fasád, odstraňování grafirt. Líbili se mi i jiné služby, které jsem chtěla v budoucnu využít a tak jsem chtěla ujistit, zda tato firma dokáže to, co nabízí a je spolehlivá. Nabídli mi termín do týdne i s cenovou kalkulací čištění kartáčovou kotoučovou metodou, která patří mezi nejúčinnější metody čištění koberců.

 

Koberec…

Koberec perfektně vyčistili velkým kotoučovým strojem , kterým koberec kartáčovali za použití speciální chemikálie. Jejich čištění dostalo z koberce úplně veškerou špínu a krásně ho prozářilo. Na koberci byste nenašli jeden jediný flek. A protože použili speciální kosmetiku, díky které se špína už tolik neusazuje, bude koberec delší dobu vypadat jako nový. A mě nehrozí , že bych musela kupovat nový koberec .Její zaměstnanci jsou opravdu profesionálové, kteří  odvádějí vynikající práci. A tak  mám do budoucna v seznamu další osvědčenou firmu, na kterou se budu obracet. Takže pokud i vy potřebujete spolehlivou firmu, tak teď už víte, na koho se obrátit. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky,své služby provozují po celé České republice, na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *