Mytí oken ve výškách, čištění fasád

Kvě 15

Mytí oken ve výškách, čištění fasád

Pracuji…

Pracuji v menším obchůdku, kde se zaměřujeme na různé věci pro kutily, prodáváme různá semínka květin a zeleniny, nářadí, pracovní oděvy, zkrátka všechno možné. A naše fasáda už dlouho nevypadala zrovna tak, jak by asi vypadat měla. Byla špinavá, zanešená městským spadem, a aby toho nebylo málo, byla na ní dokonce i plíseň. Musela se o to postarat nějaká firma. Pro nás to bylo až moc velké sousto. Ale se žádnou jsme ohledně čištění fasád neměli zkušenosti, tak jsme museli hledat na internetu. A našli jsme jednu, která toho ve svých službách nabízí opravdu hodně. Jedná se o výškové pracovníky a ekvilibristy Mytí oken Praha 9 a ta svým zákazníkům nabízí řadu úklidových služeb, jako je například čištění podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, čistění koberců, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem.

 

Dále…

Dále také zajišťuje i úklidy po stavbě či rekonstrukci či úklidové výškové práce. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňuje i nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. Zajišťuje i odstraňování plísní a graffiti a s tím souvisí i nabídka ochranných nátěrů. Takže můžete vidět, že tato firma má opravdu široké pole působnosti. A proto jsme se rozhodli obrátit právě na tuto, protože na ně byla i samá dobrá recenze, takže jsme měli jistotu, že to dobře odpadlo. A po naší zkušenosti s nimi musím tuto firmu opravdu všem doporučit. 

 

Fasádu…

Fasádu skvěle vyčistili a díky jejich nátěru LSG je naše fasáda opět v naprostém pořádku. LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.  Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. Takže pokud máte problémy s plísněmi, tak vám doporučuji se obrátit na tuto firmu. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *