Plíseň, které se zabavíte rychle a snadno

Kvě 15

Plíseň, které se zabavíte rychle a snadno

Pracuji…

Pracuji v knihkupectví, kdy jsme si vždy zakládaly na opravdu hezkém prostředí. Sídlíme totiž v rušné ulici, chodí k nám hodně lidí. Takže jsme si vždy snažili investovat do našeho interiéru. Ale naše fasáda se nám ve srovnání s interiérem už opravdu nelíbila. A pak se nám začala dělat dokonce plíseň, a to nás donutilo s tím už něco opravdu udělat. A zařizování padlo na mou hlavu. Takže jsem začala hledat na internetu, jak vyčistit plíseň a abych si přečetla, kterou firmu tak lidi na diskuzích nejvíce doporučovali. A našla jsem jednu úklidovou firmu.  A nejenom, že díky jejich práci je zeď zase opět v pořádku. Pracují s protiplísňovým nátěrem a věřte mi, že ta věc je opravdový zázrak. Nejenom, že díky tomu už nebudete mít plíseň na vaší fasádě, ale ani se tam nebude tolik usazovat městský spad a ostatní nečistoty. Takže vaše fasáda bude pořád ve skvělém stavu. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkala. Protože plíseň je už skutečně pryč.

 

Jsou…

Jsou to opravdový profesionálové a jestli budu mít ještě někdy problémy s plísněmi, tak se na nikoho jiného obracet nebudu. Ale jsem si jistá, že s jejich nátěrem s nimi už určitě žádné problémy mít nebudu. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. Nátěr je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách.

 

Díky…

Díky tomu je venkovní zeď naší knihovny opět v naprostém pořádku. Takže pokud máte problémy s plísní, a nebo se jich obáváte, nebo i s jinými nečistotami, tak vám ho rozhodně doporučuji, abyste si ten nátěr nechali dát. Je to totiž to nejlepší opatření, které proti plísním můžete udělat. Tato firma dále nabízí i mnoho dalších služeb, jako je čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. Takže ať už cokoli z toho potřebujete, obraťte se právě na ně. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *