Vaše fasáda v perfektním stavu

Kvě 15

Vaše fasáda v perfektním stavu

Jsem majitelem menší cestovní kanceláře a naše fasáda se mi už nezdála v úplně v nejlepším stavu. Ale pořád se to nějak pořádně neřešilo, protože jsme vždy museli řešit něco jiného. Ale když se na ní udělala dokonce plíseň po zateplení fasády, tak už jsme to vážně ignorovat nemohli. Bylo mi jasné, že to musím někomu svěřit, že se o to naše uklízečky nepostarají.

Nejlépe nějakým profesionálům. A našli jsme firmu, která se o to postarala. Jde o úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. a byli jsme s nimi spokojeni skutečně ve všech ohledech. Při odstraňování plísni praktikují následující postup. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

Po…

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem LSG  nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít.

Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak. V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny.

Díky…

Díky tomu  trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy. U buněk vyšších organismů k tomuto jevu nedochází a zůstávají tak při kontaktu nepoškozeny. Působení zároveň není reaktivní, takže nedochází ke snížení aktivity v exponovaných místech. Přípravky neobsahují toxické látky, těkavé polutanty, organické rozpouštědla, kovy nebo nanočástice a jejich efektivita je po zaschnutí okamžitá bez potřeby UV záření.

Ošetřené povrchy jsou při tom odolné dešti, vlhkosti, UV záření, většině desinfekčních prostředků a jsou omyvatelné se zvýšenou otěruvzdorností. A od té doby je naše fasáda v naprostém pořádku. Tato firma navíc své služby nabízí nejenom po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že má opravdu široké pole působnosti.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *