Nechte čištění fasády na profesionálech

Kvě 22

Nechte čištění fasády na profesionálech

Vlastním…

Vlastním květinářství a už delší dobu fasáda nebyla zrovna v dobrém stavu. Byla na ní hromada špíny a ke všemu i plíseň. I moje zaměstnankyně mě několikrát upozornily na to, že by se s tím už mělo opravdu něco dělat. A tak jsem s tím musel něco udělat. Ale protože mi bylo jasné, že se o to nepostarám sám, bylo potřeba na to někoho zavolat. Hledali jsme všude možně, kdo by nám pomohl, na internetu bylo spousta informací na téma plíseň po zateplení fasády. A tak jsem se obrátil na úklidovou firmu. A ti se o vše postarali, zbavili fasádu všech nečistot a i plísní. Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucích problémů zbavit a jak odstranit plíseň, je revoluční nátěr – nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

 

I velmi…

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu. V koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže se nemusíte bát, že by to nějakým způsobem mohlo ublížit vašim dětem, popřípadě domácím mazlíčkům. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Minimální záruku tohoto nátěru garantujeme 2 roky, takže pokud máte problémy s plísní, je pro vás tento nátěr to pravé.

 

Naše…

Naše zeď je od té doby v pořádku, a když jsme zjistili, jak snadno může plíseň vznikat, tak jsme se rozhodli dát si ji i dovnitř, abychom měli jistotu, aby se nám plíseň neudělala. Protože jsme se sami přesvědčili, že prevence je opravdu tím nejlepším řešením. A skvělé je, že tato firma nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, ke kterým patří i čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a odstraňování graffiti. A realizují je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že má firma opravdu široké pole působnosti. Pro více informací o jejich službách vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *