Jak čistit fasády, okna, prosklené plochy, střechy, zimní zahrady ve výškách

Kvě 23

Jak čistit fasády, okna, prosklené plochy, střechy, zimní zahrady ve výškách

Vlastním…

Vlastním studio, které se specializuje na thajské masáže. A naše fasáda už na tom byla opravdu zle. Nejenom, že byla špinavá a flekatá, ale byla na ní dokonce i plíseň. A je samozřejmé, že to tam přece nemohlo zůstat. Ale bylo mi jasné, že já sama to nevyčistím a ani nikdo z kolegů taky ne. Takže jsem se musela obrátit na nějakou úklidovou firmu. A když jsem si o tom začala něco zjišťovat, našla jsem několik užitečných informací. A chtěla bych vám o nich říct, protože pokud máte taky problémy se znečištěnou fasádou, tak vás to bude určitě zajímat. A sice, že na zateplených fasádách a na severních stranách zdí je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější. Účinným řešením, jak se jich zbavit, je produkt LSG. A ten i spolu se službou odstraňování plísní nabízí profesionální společnost Praha 10, mytí oken. Je to nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému stoprocentně zbaví. Je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

 

I velmi…

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Při odstraňování plísně naši zaměstnanci uplatňují následující postup. Na povrchy napadené plísní jejich zaměstnanci nanesou běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté nanáší nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

 

Po zaschnutí…

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je taky aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Samozřejmě existuje několik dalších preventivních opatření, jak plísním předcházet, ale nic z toho bohužel není stoprocentní. Proto je lepší si opatřit prevenci v podobě LSG. Takže pokud hledáte někoho dobrého na odstraňování plísní, tak vám doporučuji obrátit na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o.. Tato firma dále nabízí celou řadu dalších úklidových služeb, ke kterým patří i například čištění koberců, podlah, mytí oken a odstraňování graffiti.

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *