Vysokozdvižné plošiny a horolezci na mytí oken a čištění fasád v Ostravě

Kvě 30

Vysokozdvižné plošiny a horolezci na mytí oken a čištění fasád v Ostravě

Jsem…

Jsem vedoucí v obchodě se skleněným zbožím. Kde prodáváme cokoli ze skla, skleničky, vázy, nádobí a tak dále. A nedávno bylo potřeba se o něco postarat, a to neodkladně. A sice o naši fasádu. Byla špinavá a na několika místech byste našli i plíseň. Tak jsme si celkově o čištění fasád a vzniku plísní začala něco více zjišťovat. A o informace, které jsem našla, bych se s vámi ráda podělila. Protože věřím, že jsou užitečné. Plíseň se tvoří hlavně na zateplených fasádách a problém spočívá v tom, že na polystyrénu je na mřížce a lepidle jemně strukturovaná omítka cca 2,5 milimetrů a to je jeden z hlavních problémů. Na severní, či západní straně nikdy nesvítí tolik slunce. Tato vlhkost vytvořená na těchto stranách fasády se tedy nemůže přirozeně vsakovat do hloubky. Tak jako i klasické omítky, která má cca 2-3 centimetry a ještě je pod ní materiál  – třeba tvárnice, cihly, siporex, a další, který si umí vlhkost nasát, a potom ji v příznivých podmínkách vydýchat. A proto je lepší se spolehnout na LSG a na profesionály z Mytí Ostrava, okna .

 

Odvedli…

Odvedli při čištění fasády opravdu skvělou práci. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr LSG proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí se tak vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je taky aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Někdy se stane, že je plíseň velice rozšířená, tak je třeba, aby byla zeď nejdříve mechanicky ošetřit a poté dát nový nátěr a až poté dát protiplísňový nátěr LSG.

 

S LSG…

S LSG mám opravdu ty nejlepší zkušenosti. Od té doby s plísněmi nemáme žádné problémy a věřím, že je na několik let ani mít nebudeme. Na tento nátěr je skutečně spolehnutí. Tato firma navíc nabízí i odstraňování graffiti, mytí oken a výloh, a to i ve výškách, čištění koberců a podlah. A to vše za přijatelnou cenu, když uvážím, jakou kvalitu nabízí. Pro více informací se podívejte na jejich webové stránky. Určitě najdete vše, co byste mohli potřebovat. Až já budu opět potřebovat něco z úklidových služeb, určitě se na nikoho jiného obracet nebudu. Tady totiž má vše na jednom místě a to se zárukou kvality a vše za přijatelnou cenu, kterou jsem ještě ochotná investovat. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich internetové stránky. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *