Myslíte si, že váš koberec je na odpis?

Čvn 03

Myslíte si, že váš koberec je na odpis?

Jestli…

Jestli jsme se v něčem před měsícem poučila, tak že není vůbec dobré podceňovat dětskou fantazii a nechávat děti bez dozoru. Ne déle jak na pět minut. Protože jsme s manželem museli na hodinu odejít z domu a neměl nám kdo pohlídat děti, ale zároveň jsme je ani nemohli vzít sebou. A když jsme se vrátili, tak jsme viděli, jak si hrály s vlasovým šamponem a kondicionérem v předsíni. A samozřejmě že to všechno bylo na koberci. Tak jsme se s manželem hned pustili do čištění. Ale nešlo to, kdykoliv jsme se snažili, tak pěna jen více a více pěnila a flek se tím zvětšoval. Tak jsme si každý sedl k počítači a hledali nějakou úklidovou firmu, která by se o to postarala. A chtěli jsme, aby měla dobré reference a my se tak nemuseli bát, že to bude jen ztráta času a peněz. Po našem internetovém výzkumu jsme se rozhodli pro čístíci divizi Koberce Praha 9, čištění.

 

Na centrále…

Na centrále jsem si domluvila termín čištění nejlépe do konce týdne a vyhověli mi, takže mohli už za čtyři dny. V domluvenou dobu se dostavili pracovníci firmy a prohlédli si prostor a pustili se do čištění. Nanesli chemii na celou plochu koberce. Musela se nechat nějakou dobu působit pro správný efekt čištění. Chemie působí také dezinfekčně a váže na sebe veškerou nečistotu a ničí mikroorganizmy, takže čištění je vhodné i k odstraňování roztočů, které mnohdy dráždí alergiky. Po uplynutí doby působení začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s hustým kartáčem. A to dělali tak dlouho, dokud koberce nebyly opravdu čisté. Až takto vyčistili celý koberec, pustili vysoce výkonný vysavač, kterým všechnu pěnu odsáli pryč. Po gelu na holení nezbyla jediná malinká skvrna. Koberec vypadal nádherně a vůbec byste nepoznali, kde byl čištěný.

 

Co bych…

Co bych chtěla ještě vyzdvihnout, tak nejen kvalitu jejich práce ale i jejich přístup. Zaměstnanci firmy byli hrozně moc milí a odvedli opravdu vynikající práci. Bylo vidět, že se jedná o opravdu zkušené profesionály. Cena čištění byla sice trochu vyšší, než jsme čekali, ale nevadilo nám to. Opravdu jsem s nimi byla moc spokojená, a proto je všem vřele doporučuji. Takže pokud hledáte nějakou spolehlivou firmu, která odvádí perfektní práci, rozhodně se obraťte na tuhle. Já jsem s nimi byla spokojená v každém ohledu. Dále taky nabízí celou řadu dalších úklidových služeb, takže pokud potřebujete i třeba čištění podlah nebo mytí oken, tak i to vše najdete v nabídce A SERVISU. A máte to se zárukou kvality, což považujeme za nejdůležitější. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *