S mytím oken nebudete mít tolik práce, když na nich budete mít nano impregnaci

Čvn 10

S mytím oken nebudete mít tolik práce, když na nich budete mít nano impregnaci

Pracuji…

Pracuji jako jeden ze správců fakulty naší vysoké školy a v poslední době se nám začaly množit stížnosti na stav našich oken. Je pravda, že byla špinavá, jenže přístup k našim oknům je opravdu omezený, tak jsme nemohli po našich uklizečkách chtít, aby to dělali. Ale zároveň mi bylo taky jasné, že to tak nemůžu nechat. Tak jsme s kolegy usoudili, že bude nejrozumnější, když si na to necháme najmout nějakou úklidovou firmu. Ale s žádnou jsme neměli zkušenosti, tak jsem musela spoléhat na to, co mi poradí google. A tam jsem našla  výškařský podnik mytí a čištění Praha, mytí zimní zahrady, který měl vážně dobré ohlasy a jejich služba mytí oken vypadala opravdu nadějně. Tak jsem se dál zaměřila jen na jejich stránky a snažila se něco zjistit o té jejich impregnaci. A dočetla jsem se, že se specializují na nanášením hydrofobní impregnace, kterou  aplikují pomocí technologie GlasProtect. Nanoimpregnace je dvoufázová na lihové bázi.

 

Tato…

Tato tvz. nešpinavá úprava,  je obzvlášť vhodná pro okna, které mají špatnou dostupnost. Navíc na ně na internetu byly samé dobré reference, a všichni psali, že je ta nanoimpregnace vážně super, tak jsme si řekli, že to určitě nebude marná investiceA rozhodně nebyla, protože si jejich práci nemůžeme vynachválit. Okna se leskla jako zrcadlo. Zabralo jim to pouhý jeden den, a to naše škola rozhodně není malá budova. Ta impregnace je skvělá, protože díky ní se špína opravdu tolik neusazuje, a když už usadí, tak ji vždy smyje první déšť. Je to opravdová senzace, kterou můžu všem jedině doporučit. Naše uklízečky jsou taky moc spokojené. Protože s nimi mají mnohem méně práce a okna pořád vypadají dobře. A když už se tam ta špína objeví, říkají, že to jde dolů úplně bez problémů.

 

Proto…

Proto bych ji chtěla všem opravdu moc doporučit, protože sama vím, že s mytím oken je spousta práce a toto vám může ušetřit spoustu času, námahy a starostí. Zaměstnanci byli navíc velice milí a komunikativní a neměli žádné problémy s podřízením se našim požadavkům. Zabývají se i odstraňování graffiti, mytím podlah, koberců a odstraňováním plísní, takže ať už budeme potřebovat cokoli, rozhodně se na ně obrátíme.  Jediné před čím bych asi měla varovat, je cena jejich služeb. Je trochu dražší, to je pravda, ale není to žádná pálka. Opravdu si jejich služby může dovolit každý, kdo je potřebuje. Ono i ty prostředky a vybavení není zrovna nejlevnější, takže se na to člověk musí dívat i z tohoto úhlu. Takže pokud hledáte kvalitní mytí oken, určitě se obraťte na tuto firmu. Pro více podrobností o této firmě se podívejte na jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *