Díky nátěru bude vaše fasáda chráněná před plísněmi a dalšími bakteriemi

Čvn 27

Díky nátěru bude vaše fasáda chráněná před plísněmi a dalšími bakteriemi

Pracuji…

Pracuji v prodejně, kde prodáváme primárně bylinné čaje a oleje. Sem tam i nějaké byliny v tabletách jako doplňky stravy. A protože zde pracuji už dlouho, tak mám i nejvíce věcí na starosti. A když tady byl majitel naposledy, tak usoudil, že fasády naší prodejny už nevypadá dobře. A rozhodně jsme mu to nevymlouvali. Protože nejenom, že původní barva byla už dávno pryč, ale byla na ní dokonce plíseň. A tak jsme s kolegou dostali za úkol se o to postarat. Snažili jsme se to vyčistit, ale bylo to úplně k ničemu. Úplně zbytečná práce. Tak jsme řekli majiteli, že jestli chce, aby to zase vypadalo dobře, tak si na to musíme najít nějakou úklidovou firmu. A tak souhlasil, ale my měli nějakou vybrat a zařídit to. Tak jsme se ptali známých, ostatních v rodině a hledali i na internetu. Naštěstí na internetu jsme nakonec našli firmu, která se o vše postarala.

 

Jedná se…

Jedná se o úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o.. Měli na internetu samé dobré reference. Tak jsme si řekli, že nebudeme hledat nikoho dalšího a necháme si plíseň odstranit právě od nich. Byla jsem ráda, že nám nabídli termín hnedka do týdne, takže jsme na to nemuseli čekat hrozně dlouho. Pak přijeli k nám a pustil se do práce. Zaměstnanci nejdříve nanesli na plíseň dezinfekční prostředek, a poté na něj nanesli protiplísňový nátěr LSG je aplikovatelný na všechny možné povrchy, například i na dřevo, OSB desky a i keramické obklady a podobné materiály. A proto jsme si ho nechali dát i dovnitř, abychom měli jistotu, že to do budoucnu nebudeme muset řešit třeba plísně kolem oken. Věřte mi, nestojí to za to, je lepší se o takové věci postarat dopředu.

 

A díky…

A díky nátěru LSG máme jistotu, že vše bude v pořádku. Jsme s ním opravdu spokojení a můžeme jedině doporučit, protože plíseň skutečně zmizela a od té doby se již nevrátila. A musím doporučit firmu celkově, protože odvedli skvělou práci a i zaměstnanci byli moc milí. I ceny nám přišly v pořádku. Je pravda, že jsou sice o něco vyšší, ale když přihlédneme ke kvalitě, jakou firma nabízí, tak ta cena je naprosto v pořádku. Člověk si za kvalitu holt musí někdy připlatit. A i zaměstnanci jsou velmi milí, spolupráce s nimi byla bezproblémová. Tato firma realizuje firmy po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o této firmu se podívejte na jejich internetové stránky. Tato firma totiž nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb a věřím, že ty taky stojí za to.

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *